توانایی خارق‌العاده یک نوجوان در جذب فلزات

گزارش تسنیم از توانایی خارق‌العاده یک نوجوان در جذب فلزات

آرزوی آهنربای هرمزگانی؛ می‌خواهم به مردم نیازمند دنیا کمک کنم

خبرگزاری تسنیم: نصیر سالاری نوجوان ۱۳ساله هرمزگانی که با توانایی جذب فلزات و نگه‌داشتن آنها با پوست بدن، نام خود را در زمره عجایب جهان ثبت کرده است می‌خواهد روزی ناجی مردم نیازمند دنیا شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم، پزشکان علی‌رغم پیشرفت علم هنوز علت خاصی را برای پدیده قدرت جذب فلزات با پوست بدن به دست نیاورده‌اند اما تاکنون تعداد انگشت شماری که در دنیا با این قدرت شناسایی شده با سلامت کامل ادامه حیات می دهند.

نصیر سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قشم با اشاره به کشف این توانایی پس از تماشای برنامه‌ای با موضوع مشابه که از شبکه یک سیما پخش شد، اظهار داشت: تا چند روز پیش به این موضوع توجه نداشتم، بعد از پخش این برنامه کنجکاو شدم و با آزمایش این کار، متوجه جذب فلزات با بدن خود شدم.

نصیر، نوجوان هرمزگانی در این باره گفت: در زمانی که فلزات را به بدنم می‌چسبانم در درازمدت با گرم شدن آنها در پوست بدنم احساس سوزش می‌کنم.

وی که پسری باهوش و پرتحرک است، می‌گوید به اینکه چه استفاده‌ای می‌توان از این نیرو برد، فکر نکرده‌است، اما دوست دارد این موضوع مشکلی برای خانواده‌اش به‌وجود نیاورد و باعث پیشرفتش شود.

/ 0 نظر / 26 بازدید