هجوم مجردها برای ثبت نام در سایت همسان گزینی دولتی چقدر است ؟

مدیر پروژه همسان گزینی تبیان گفت: در حال حاضر نزدیک به 15 هزار نفر در بانک اطلاعاتی متقاضیان ازدواج از طریق سایت همسان گزینی ثبت نام کرده‌اند.
آفتاب :
زهره حسینی مدیر پروژه همسان گزینی تبیان در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران،‌ با اشاره به استقبال از سایت همسان گزینی یا سایت همسر یابی دولتی اظهار کرد: پس از راه اندازی اولین سایت همسان گزینی در پایان خرداد ماه سال جاری، استقبال خانم‌ها و آقایان از این سایت افزایش یافته و درحال حاضر  در بانک اطلاعاتی خود 15 هزار نفر متقاضی ازدواج داریم.
وی با اشاره به مدت زمان مراحل آشنایی و تحقیقات افزود:  از آنجایی که مسئله ازدواج مسئله مهمی است نمی‌توان در مورد موفق بودن یا نبودن آن اظهار نظر کرد اما می‌توانیم نتیجه خوبی داشته باشیم تا در معرفی‌های بیشتر در مورد راه اندازی این سایت اظهار نظر کنیم.
حسینی در ادامه با اشاره به میزان ازدواج افراد از طریق سایت همسان گزینی دولتی تصریح کرد: با توجه به فعالیت‌ 130 معرف ازدواج از اسفند ماه سال گذشته، حدود 3 هزار معرفی انجام شد که از بین آنها 100 مورد منجر به ازدواج شدند.
وی در پایان با اشاره به حدود 130 معرف در سایت همسان گزینی تبیان گفت: افرادی که مایل هستند به عنوان واسطه ازدواج این امر خیر را انجام دهند می‌توانند در سایت تبیان ثبت نام کنند و پس از بررسی‌ پرونده‌ آنها، از این افراد دعوت به همکاری می‌شود.
/ 0 نظر / 29 بازدید