عرضه ۷۰ هزار عنوان کتاب خارجی در نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی نویسنده: شبکه عالم - ۱۳٩۳/۸/۱٩

 عرضه ۷۰ هزار عنوان کتاب خارجی در نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی

19 آبان 1393 ساعت 15:22
بیش از ۷۰ هزار عنوان کتاب خارجی، در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی که از ۲۵ تا ۲۸ آبان ماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد، عرضه می‌شود.
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد خبری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی، بیش از ۷۰ هزار عنوان کتاب، از سوی ۱۸ شرکت به نمایندگی از ۳۰۰ ناشر از کشورهای اروپایی، آمریکایی و عربی در این دوره از نمایشگاه ارائه خواهند شد.

این آثار کاربردی و دانشگاهی به زبان‌های عربی، انگلیسی، آلمانی و فرانسه هستند که به‌صورت نسخه اصلی عرضه می‌شوند. در این نمایشگاه، عرضه کتاب‌های با چاپ افست مجاز نیست.

دانشجویان و مخاطبان نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به پایگاه انجمن فرهنگی ناشران بین‌المللی ایرانیان به نشانی www.Anjomannasheran.com به عناوین این کتاب‌ها دسترسی داشته باشند.

برای تسهیل دسترسی مخاطبان به عناوین و اطلاعات کتاب‌ها، امکانات مختلفی روی این پایگاه در نظر گرفته‌شده است که علاوه بر امکان جستجوی موضوعی، کلیدواژه‌ای و سایر انواع جستجوهای پیشرفته، می‌توان به مواردی همچون امکان دانلود فهرست اکسل کتاب‌ها، دانلود فهرست اکسل نتایج جستجو، معرفی کارگزاران مختلف عرضه‌کننده کتاب‌های مشترک و امکان ساخت سبد خرید اشاره کرد.

در این نمایشگاه، قانون تثبیت قیمت نیز وجود دارد و کلیه کارگزاران مکلف هستند که کتاب‌های مشترک خود با دیگران را با یک قیمت واحد عرضه کنند.

انجمن فرهنگی ناشران بین‌المللی ایرانیان با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه تربیت مدرس این رویداد فرهنگی را برگزار می‌کند.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی، از ۲۵ تا ۲۸ آبان ماه در سالن تربیت‌بدنی دانشگاه تربیت مدرس برپا خواهد بود.
  نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.